Firma Godna Zaufania

Sprawdź certyfikat

Certyfikat Prokonsumencki

regulamin sklepu internetowego

szybki kontakt

Masz pytania zadzwoń!

515 897 821 Dorota

508 092 085 Maria

Przetwarzanie danych osobowych

Od dnia 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenia PE i RE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych.

Na podstawie art 13 Rozporządzenia informujemy, iż:

1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Pracownia Horeca Maria Wysocka 91-341 Łódź ul.Brukowa 24 lok 7 NIP: 728-187-88-08. W sprawie przetwarzania danych kontaktować można się e – mailem na adres: biuro@pracowniahoreca.pl

2) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji zawieranych ze firmą umów w zakresie niezbędnym do ich wykonania, podanie ich jest dobrowolne, ale brak podania skutkować będzie brakiem możliwości zawarcia umowy lub jej realizacji.

3) Jeśli wyrazi Pani/Pan zgodę na przetwarzanie jego danych osobowych przez Pracownia Horeca Maria Wysocka w celach marketingowych firmy tj przesyłania informacji o produktach, usługach, przedstawiania propozycji i ofert handlowych, informacji o promocjach, zaproszeń na targi, pokazy i prezentację, a także w celu otrzymywania newslettera, udziału w akcjach mailingowych lub smsowych będą one przetwarzane również w tych celach.

4) Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa, a także będą udostępniane podmioty zewnętrznym świadczącym na rzecz firmy usługi księgowe, usługi prawne, usługi informatyczne, ubezpieczeniowe, oraz marketingowe.

5) Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres 10 lat licząc od daty realizacji umowy, a przypadku danych przetwarzanych za Pani/Pana zgodą – do czasu cofnięcia zgody, lub zaprzestania działalność przez Pracownia Horeca Maria Wysocka i jego następców prawnych, przy czym cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych, które dokonano przed cofnięciem zgody.

6) Posiada Pani/Pan prawo do: żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia (prawo do bycia zapomnianym) lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, przenoszenia a także prawo do cofnięcia zgody.

7) Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzasadnione jest, że Pani/Pana dane osobowe przetwarzane są przez administratora niezgodnie z Rozporządzeniem PE i RE 2016/679,

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl